05.02.2018

Pohled jinýma očima

Pořádáme seminář „Pohled jinýma očima“ aneb Jak porozumět mé současné situaci, mému zdravotnímu postižení.

Seminář je určen lidem, kteří se potýkají se zdravotním postižením, především s následky poškození či poranění mozku, a cítí se ve společnosti nejistí a nepochopení.

Seminář bude prožitkovou formou (pomocí psychosociálních her a terapeutických technik) prakticky zaměřen na konkrétní problémové situace, do kterých se můžete dostat. V bezpečném prostředí budete moci natrénovat způsoby jejich řešení. Nabídne Vám možnost získat užitečné informace a inspiraci k překonávání nelehkých životních situací. Během semináře můžete také mluvit o svých zkušenostech a sdílet zážitky s lidmi v podobné životní situaci.

Kdy a kde? Ve středu 14. 3. od 15:00 do 16:30 v prostorách Dílen tvořivosti. Seminář povede zkušená terapeutka Bc. Anna Nová.

Účast na semináři je zdarma. Kapacita je omezena na 8 míst.  Pro účast napište e-mail na dilny_tvorivosti@seznam.cz, a uvedťe své jméno, příjmení a telefon. Do předmětu zprávy napište „seminář 14.3.“ Poté vyčkejte na naši odpověď. Hlásit se můžete také telefonicky nebo osobně na adrese Dílny tvořivosti, o.p.s., Podskalská 1252/24, Praha 2. Kontaktní osoby: Bc. Tereza Kociánová, Mgr. Lada Marešová, mob. 774 372 796.