Děkujeme, že se zajímáte o naši činnost a hledáte možnosti, jak nás podpořit a navázat partnerství. Možností je spousta, záleží jen na Vás, která pro Vás bude atraktivní a výhodná.

Svým rozsahem a zaměřením naše programy zůstávají stále ojedinělé nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR. Velmi si vážíme všech, kteří nám na naší cestě pomáhají pokračovat.

Jak se k nám můžete přidat, jak nás můžete podpořit?

Nejvíce nám pochopitelně pomůže finanční příspěvek na naši činnost. Od ledna 2017 jsme nuceni platit komerční nájemné za prostory, v kterých sídlíme. To je samozřejmě spojené s výrazným navýšením rozpočtu. Bez finančních darů bychom tedy nemohli pokračovat.

Váš finanční příspěvek nám můžete zaslat na bankovní účet č. 29 00 231 647/2010 vedený u Fio banky. Případně ho můžete předat přímo v hotovosti ředitelce organizace Bc. Jitce Častulíkové. Ochotně vám vystavíme potřebné potvrzení a darovací smlouvu. 

Další formou pomoci může být např.

Firemní zakázka v podobě objednávky mýdel, dárkových předmětů či kompletace propagačních materiálů.

Nákup výrobků našich klientů (možno též za sponzorskou cenu:). Denně můžete navštívit náš obchůdek a výrobky si prohlédnout, zakoupit. Výrobky jsou nově k zakoupení i na našem eshopu http://www.eshop.dilnytvorivosti.cz/. Za shlédnutí stojí také jeho interier, který pro nás navrhlo designerské studio LLev.

Spolupráce při prezentaci našich aktivit např. šířením našeho poslání a možností směrem k Vašim zaměstnancům, partnerům, široké veřejnosti. Na Vašich webových stránkách, intranetu, podlinkovým odkazem na informačních materiálech, fakturách, vyčleněním části prostoru ve Vaši inzerci...

Poskytnutí služeb či hmotných darů jako je tisk informačních materiálů, odborné konzultace v oblastech marketingu, public relations, finanční řízení, opravy výpočetní a kancelářské techniky, údržba prostor (vymalování, nátěry oken)...

Uspořádání benefiční akce ve prospěch naší činnosti např. v rámci Vaší firmy, komunity, ale i pro širokou veřejnost

Máte další nápady, jak nás podpořit? Nenechávejte si je pro sebe a dejte nám o nich vědět :)