Obchůdek Dílen tvořivosti
Místo pro práci i podporu

Nabízíme originální a kvalitní dárkové a dekorativní předměty pro vás a vaše blízké. Naše výrobky jsou výsledkem práce lidí se zdravotním postižením (zejména lidí po poškození mozku a lidí s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením), kterým pomáháme v návratu do běžného života. Každý výrobek vytvořený v sociálně terapeutické dílně má svůj příběh. Jsou za ním hodiny trpělivé práce a soustředění našich klientů.

Naše nabídka

V dílně vznikají např. nápadité rámečky, ručně pletené šály, pestrá škála přání a notýsků, ozdobné polštáře a textilní tašky s aplikacemi či šperky. Zájemcům o naše výrobky z řad firem či organizací nabízíme také zakázkovou výrobu (např. dárky pro zaměstnance nebo obchodní partnery, kompletace prezentačních materiálů, originální diplomy či odměny, adventní a vánoční výzdobu vašich prostor). Výrobky prodáváme i na firemních i sezónních trzích.

Přijďte se podívat

Přiďte si naši nabídku prohlédnout do vzorkové prodejny v Podskalské 24 na Praze 2, jen několik kroků od stanice metra B Karlovo náměstí (výstup směr Palackého náměstí). Otevřeno máme ve všedních dnech od 8:30 do 16:00 hod.

Aktuální nabídku výrobků najdete vždy na našem Facebooku!

Pokud vás zaujmou výrobky prezentované na těchto stránkách, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 222 511 488, 774 372 796 nebo e-mailu dilny_tvorivosti@seznam.cz .

Děkujeme za vaši podporu!

obchůdek Dílen tvořivosti
vchodové dveře
obchůdek Dílen tvořivosti
interiér
obchůdek Dílen tvořivosti
interiér
obchůdek Dílen tvořivosti
interiér
kudy do obchůdku